Profesionalus Kintamas DC Maitinimo Šaltinis Gamintojas — Professional Variable DC Power Supply Manufacturer

ETOMMENS siekia skatinti abipusę plėtrą ir abipusiai naudingą bendradarbiavimą. MVĮ teikiame įvairias paslaugas, įskaitant technines paslaugas, individualius sprendimus ir techninę priežiūrą vietoje.

20 +

Kūrimo Komanda

4000 m³

Gamyklos Plotas

10 +

Gamybos Linijų Skaičius

10,000 +

Mėnesinis Gamybos Pajėgumas

Apie ETOMMENS

ETOMMENS siekia tapti garsiu nuolatinės srovės maitinimo šaltinių, įskaitant programuojami maitinimo šaltiniai (programmable power supplies), stendo maitinimo šaltiniai (bench power supplies), aukštos įtampos maitinimo šaltiniai (high voltage power supplies) ir didelio tikslumo maitinimo šaltiniai (high precision power supplies), tiekėju. Mūsų DC kintamas maitinimo šaltiniai plačiai taikomi galios elektronikoje, pažangioje gamyboje, moksliniuose tyrimuose ir įvairiose kitose srityse.

Esame aukštųjų technologijų įmonė, todėl didžiuojamės turėdami kvalifikuotą kūrimo komandą ir puoselėdami tvirtą partnerystę su daugeliu mokslinių tyrimų ir plėtros institutų. Išmanome įvairias operacines sistemas, techninę įrangą, programavimą ir ryšių technologijas, todėl bendradarbiaudami su kitomis įmonėmis sėkmingai pirmaujame kuriant įvairius aukštos kokybės DC maitinimo šaltinius (DC power supplies).

Video preview

Mūsų Verslas

ETOMMENS yra pirmaujanti aukštos kokybės kintamas DC maitinimo šaltinis (variable DC power supply) tiekėja, teikianti paslaugas įvairioms pramonės šakoms ir taikymams. Siekdami naujovių ir patikimumo, siūlome įvairias verslo sritis, kad patenkintume skirtingus klientų poreikius.

Variable-DC-Power-Supply-Wholesale-Agent-ETOMMENS

Kintamas DC Maitinimo Šaltinis Didmeninė / Agentas (Variable DC Power Supply Wholesale/Agent)

ETOMMENS, kaip patikimas pardavėjas, teikia paslaugas didmenininkams ir agentams, siekiantiems savo klientams tiekti aukštos kokybės DC kintamas maitinimo šaltinius (DC variable power supplies). Suprasdami skirtingus įmonių poreikius, mūsų didmeninės prekybos paslaugos suteikia galimybę lanksčiai rinktis užsakymo kiekius. Be to, dėl patrauklių kainų ir visapusiškos pagalbos mūsų didmeninės paslaugos skatina sėkmingo ir tvaraus verslo augimą.

Variable DC Power Supply Custom ETOMMENS

Kintamas DC Maitinimo Šaltinis Pasirinktinis (Variable DC Power Supply Custom) 

Suprantame, kad skirtingose pramonės šakose taikomi unikalūs reikalavimai. Mūsų nestandartiniai sprendimai apima konkrečiai pramonei pritaikytus pritaikymus, užtikrinančius, kad nuolatinės srovės maitinimo šaltiniai atitiktų griežtus įvairių sektorių reikalavimus ir standartus. Nesvarbu, ar jums reikia specifinių išėjimo įtampų, unikalių formų ar specializuotų funkcijų, mūsų patyrusių inžinierių komanda pritaikys sprendimą pagal tikslias jūsų specifikacijas.

Variable DC Power Supply Buy In Bulk ETOMMENS

Pirkti Urmu (Buy In Bulk)

ETOMMENS siūlo lanksčias galimybes pirkti dideliais kiekiais, todėl klientai gali pasinaudoti ekonomiškai efektyviais sprendimais, nesumažindami kokybės. Pasirinkus mus didmeniniams pirkimams, teikiama speciali pagalba. Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi padėti jums viso pirkimo proceso metu, atsakyti į visus klausimus, suteikti techninę informaciją ir užtikrinti sklandų ir efektyvų pirkimą.

Variable DC Power Supply Manufacturer (Factory Supplier) ETOMMENS

Kintamas DC Maitinimo Šaltinis Gamintojas / Gamykla / Tiekėjas (Variable DC Power Supply Manufacturer / Factory / Supplier)

ETOMMENS turi moderniausias gamybos patalpas, kuriose įdiegtos pažangios technologijos ir griežtos kokybės kontrolės priemonės. Mūsų vidiniai gamybos pajėgumai leidžia išlaikyti aukštus kokybės ir efektyvumo standartus, užtikrinant, kad patikimas DC maitinimo šaltinis (DC power supply) būtų pristatytas laiku. Be to, mūsų inžinieriai nuolat tobulinasi, laikosi technologinės pažangos, kad užtikrintų pažangiausius kintamos nuolatinės srovės maitinimo šaltinius.

Variable DC Power Supply OEM ETOMMENS

Kintamas DC Maitinimo Šaltinis OEM (Variable DC Power Supply OEM)

ETOMMENS puikiai pritaiko nuolatinės srovės maitinimo šaltinius pagal kliento reikalavimus. Viso OEM proceso metu taikome griežtas kokybės kontrolės priemones. Šis įsipareigojimas apima visus etapus – nuo pradinio projektavimo ir gamybos iki išsamaus testavimo ir pristatymo laiku. Bendradarbiaudami su ETOMMENS OEM ne tik užtikrinate prieigą prie aukštos kokybės maitinimo šaltinių, bet ir suteikiate galimybę sustiprinti savo prekės ženklą.

Variable DC Power Supply ODM ETOMMENS

Kintamas DC Maitinimo Šaltinis ODM (Variable DC Power Supply ODM)

Klientams, ieškantiems unikalių ir novatoriškų nuolatinės srovės maitinimo šaltinių sprendimų, ETOMMENS siūlo ODM paslaugas. Mūsų patyrusi inžinierių ir dizainerių komanda bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų individualų dizainą, atitinkantį konkrečius taikomųjų programų poreikius ir užtikrinantį optimalų našumą ir efektyvumą. Bendradarbiaudami su mumis paverskite savo idėjas realybe, nes esame pasiryžę pateikti ODM sprendimus, kurie ne tik atitinka, bet ir pranoksta jūsų lūkesčius.